fbpx

Powoli kończymy rewolucję !!!

Trwający już prawie rok remont wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Mimo, że zostało jeszcze trochę szczegółów do dopięcia, telewizorów do podłączenia i kinkietów do zamontowania jesteśmy przekonani, że pójdzie gładko i sprawnie. Przez ostatni rok nasz hotel zmienił się nie do poznania! Można powiedzieć, że w spokoju „zostawiliśmy tylko fundamenty”.

Wszystkie działania remontowe podejmowaliśmy z myślą o naszych Klientach i dla naszych Klientów. Chcąc poprawić komfort Państwa pobytu dołożyliśmy wszelkich starań aby Evotel był miejscem przyjemnym, bezpiecznym, a już niebawem również smacznym. Poza zmianami, które widać „na pierwszy rzut oka”  takimi jak nowa elewacja, odmalowane ścian, nowe podłogi, okna, drzwi oraz łazienki na górnym piętrze (długo można wyliczać 🙂 ) wymienionych bądź odnowionych zostało wiele urządzeń, których zadaniem jest dbanie o Państwa wygodę i bezpieczeństwo. Należą do nich przede wszystkim system przeciwpożarowy, instalacja elektryczna, nowa wentylacja oraz centralne ogrzewanie. Ponadto wprowadzony został dwudziestoczterogodzinny monitoring oraz system rezerwacyjny online.

Największą zmianą i liczymy również, że najmilszym zaskoczeniem będzie nowo powstała  restauracja hotelowe do której to już w październiku zaprosimy wielbicieli dobrej kuchni na syte śniadania, domowe obiady i  pyszną kawę z ciastkiem.

Komentarze są wyłączone.