fbpx

Hostel

Evotel to  rodzinny biznes, który z powodzeniem prowadzimy już ponad 10 lat. To nasz przepis na życie i  wyjątkowe miejsce, w którym zapał, pasja i radość pracy łączą się w jedno. W naszej ofercie znajdziecie Państwo 39 pokoi w zróżnicowanym standardzie i  przystępnych cenach. Miła obsługa zadba o Państwa wygodę i komfort. Rano zapraszamy na smaczne śniadania do naszej restauracji. W ofercie również dania lunchowe, obiadowe, szybkie przekąski oraz wyszukane drinki.

Obiekt usytuowany jest w malowniczej Zielonce, położonej zaledwie kilka kilometrów od Warszawy. Znajdziecie tu Państwo nie tylko piękne miejsca rekreacyjne tj.: lasy, akweny wodne, ścieżki rowerowe i biegowe, ale również miejsca historyczne.

Evotel to miejsce dla wszystkich, którzy w pobliżu stolicy poszukują usług hotelowych i gastronomicznych na wysokim poziomie, ale w przyjaznych cenach! Bliskość Warszawy i dogodny dojazd stanowią jeden z atutów hostelu, który znajduje się w przepięknej, zacisznej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania!

Serdecznie zapraszamy!