fbpx

Imprezy cykliczne

Na każdej imprezie organizowanej przez nasz hostel gra jeden i nie zastąpiony DJ Darius. A oto kilka słów o nim:
DJ Darius – Darek Jakubowski urodził się w czasach gdy w sklepach na półkach można było znaleźć tylko pomarańcze a najlepszym prezentem dla kobiety były rajstopy i czerwone goździki. Miksuje muzykę w klubach, również na imprezach masowych, członek prestiżowego DEEJAY MIX CLUB .
Dobrego DJ cechuje umiejętność dobierania odpowiedniego repertuaru i co z tym idzie w parze – obszerna wiedza muzyczna i doskonała znajomość aktualnych trendów, niesamowite wyczucie rytmu oraz zdolność do poprawnego odczytywania panującego na parkiecie nastroju
i odpowiedniej reakcji na potrzeby publiczności to tylko niektóre z umiejętności DJ Dariusa.
Bardzo dobrze rozumie ludzką naturę, posiada wrodzony autorytet, którego nigdy nie wymusza, dzięki tym cechom potrafi doskonale porozumieć się z każdym rodzajem publiczności. Jego umiejętności zawsze zostają wysoko ocenione przez uczestników imprezy. Na parkiecie wywołuje odpowiedni stan ducha, przez co jest nieobliczalny jeśli chodzi o budowę atmosfery. Posiada umiejętność wyśmienitego wyrażania siebie w muzyce, którą gra, a przekrój jest bardzo szeroki od lat 70 po czasy obecne, jego zwariowany świat tworzą klimaty disco, dance, house, electro-house, latino, latino-house. Preferuje klimaty dużych imprez gdzie energia z głośnika sięga zenitu, ma wielu wielbicieli i stałych towarzyszy nocnego życia jeśli gdzieś gra przyciąga niemałą publiczność.
Dba nawet o najmniejsze detale jest cierpliwy i zaangażowany, każdą imprezę przygotowuje od podstaw starając się dobrać odpowiedni repertuar do miejsca i przekroju publiczności. Należy do ludzi myślących twórczo i optymalnie wykorzystujących swoje zdolności dla zapewnienia niezapomnianych wspomnień i doskonałej zabawy.
Już od dwunastu lat gra dla wszystkich, którzy tak jak On kochają dobrą zabawę i niesamowite klimaty imprezowe. Jest profesjonalistą
w każdym calu a muzyka jest dla niego matką żoną a przede wszystkim kochanką. Dotychczas grał w między innymi w klubach takich jak: Orange, Bolek, Lucid, ZOO, Stone Club, Coco Club, Plastik, Cocaine, Remont i wielu innych. Współprowadzącym imprezy jest również genialny DJ Skimor, który ma nie mniejszą listę klubów w których grał, to kilka z nich:
Park, Enkalwa, ZOO, tygmont, scena 2000, tango , lucid, medyk, desperados, hotl, lemon.

 

SONY DSC